Ekspedientka - stoisko mięsne, umowa o pracę

2 700 - 3 400 zł/mies.

Obecnie poszukuję osoby na stanowisko Ekspedientki do sklepu mięsnego.

Stanowisko: Ekspedientka

Miejsce pracy: Mysłowice

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów sklepu
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Zapewnienie odpowiedniej obsługi w godzinach otwarcia, przygotowanie stoiska do otwarcia, usunięcie z lady towaru przed zamknięciem sklepu
  • Przestrzeganie standardów firmy w zakresie ekspozycji, wizualizacji, obsługi klienta
  • Przestrzeganie procedur HCCP

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w handlu
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branżach FMCG

Oferujemy:

  • Pracę przy sprzedaży znanych i rozpoznawalnych produktów wysokiej jakości
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Narzędzia pracy niezbędne do pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.

  • Dodane o 19:12, 29 czerwca 2020
  • Wyświetleń:270
  • ID ogłoszenia: 609883834

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Mysłowice, Śląskie

O firmie
Zajmuję się kompleksową realizacją procesu rekrutacyjnego.

Od ponad dekady zajmuję się prowadzeniem procesów rekrutacyjnych dla dużych korporacji i małych lokalnych firm.

Zainteresowanych zmianą pracy zapraszam do kontaktu i aplikowania :)
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Anna