Pracownik produkcji - składanie akwariów, terrariów, UoP

Obecnie poszukuje osoby na stanowisko pracownika produkcji w firmie z branży przetwórstwa szkła.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: okolice Odolanowa - woj. wielkopolskie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne szkolenia ogólne i specjalistyczne
  • wdrożenie stanowiskowe - dla osób nie mających doświadczenia branżowego
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

Wymagania:

  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • dbałość o maszyny, narzędzia, wyposażenie oraz czystość i estetykę stanowiska pracy
  • umiejętność czytania rysunków technicznych - mile widziane
  • gotowość do pracy fizycznej

Zadania:

  • składanie z elementów akwariów, terrariów itp
  • dbanie o wysoką jakość wyrobów przez przestrzeganie standardów produkcji
  • obsługę maszyn i urządzeń w procesach produkcyjnych
  • przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z zapisem o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  • Dodane o 00:40, 26 czerwca 2020
  • Wyświetleń:317
  • ID ogłoszenia: 611914869

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Odolanów, ostrowski, Wielkopolskie

O firmie
Zajmuję się kompleksową realizacją procesu rekrutacyjnego.

Od ponad dekady zajmuję się prowadzeniem procesów rekrutacyjnych dla dużych korporacji i małych lokalnych firm.

Zainteresowanych zmianą pracy zapraszam do kontaktu i aplikowania :)
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Anna