To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Katowice.

Przedstawiciel handlowy - UoP/FMCG

4 800 - 7 200 zł/mies.

Obecnie poszukuję osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG (branża mięsna),

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: śląsk

Zakres obowiązków:

  • praca z istniejącymi klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • negocjacje handlowe,
  • prowadzenie prezentacji produktów,
  • raportowanie,
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży min. 3 lata (FMCG, mile widziane osoby z doświadczeniem w branży mięsnej),
  • znajomość rynku sprzedaży oraz doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów w kanale tradycyjnym,
  • uczciwość, pracowitość, zaangażowanie, komunikatywność,
  • zdolności negocjacyjne,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • pracę w całkowicie polskiej firmie przy sprzedaży znanych i rozpoznawalnych produktów wysokiej jakości,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, palmtop, telefon),
  • pracę w firmie wyróżniającej się bardzo przyjazną atmosferą i niestandardowym oraz nieszablonowym podejściem do pracownika,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, awans).

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

  • Dodane o 11:40, 11 września 2020
  • Wyświetleń:19
  • ID ogłoszenia: 623498817

Ogłoszenia użytkownika Anna