Specjalista ds obsługi klienta z językiem niemieckim i angielskim

5 200 - 6 000 zł/mies.

Obecnie poszukuję osób do pracy jako Specjalista ds obsługi klienta z językiem niemieckim i angielskim.

Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę MultiSport
  • pracę w nowoczesnym biurze w sercu Katowic
  • możliwość rozwoju umiejętności użytkowania systemów informatycznych
  • szkolenia z zakresu obsługi klienta

Zakres obowiązków:

  • rejestracja zgłoszeń oraz zebranie od klienta informacji niezbędnych do ustalenie przyczyny problemu
  • współpraca z drugą linią wsparcia technicznego w celu zapewnienia szybkiego rozwiązania zgłoszenia

Wymagania:

  • dobra znajomości języka niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • dobra znajomości języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy z komputerem
  • dobrych zdolności komunikacyjnych i nastawienia na rozwiązanie problemów

Zainteresowane osoby zapraszam do aplikowania przez przycisk APLIKUJ.

  • Dodane o 17:23, 26 czerwca 2020
  • Wyświetleń:203
  • ID ogłoszenia: 612027980
Użytkownik
Lokalizacja

Katowice, Śląskie, Bogucice

O firmie
Zajmuję się kompleksową realizacją procesu rekrutacyjnego.

Od ponad dekady zajmuję się prowadzeniem procesów rekrutacyjnych dla dużych korporacji i małych lokalnych firm.

Zainteresowanych zmianą pracy zapraszam do kontaktu i aplikowania :)
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Anna